Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Aplikacja Mobilna - Nasz Bank - Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim

Aplikacja Mobilna – Nasz Bank

Od 1 sierpnia 2023 Klient samodzielnie w aplikacji mobilnej Nasz Bank będzie mógł zamówić kartę Visa Mobile lub Mastercard Mobile. szczegóły w Przewodniu po aplikacji „Nasz Bank”.

 

1 grudnia 2022r.  została opublikowana nowa odsłona aplikacji mobilnej Nasz Bank, która rozszerza systemy bankowości internetowej Internet Banking i Internet Banking dla Firm. Aplikacja dostępna jest odpowiednio dla systemu Android w Google Play pod nazwą Nasz Bank, a dla systemu iOS w App Store pod nazwą Nasz Bank BS Ośno Lubuskie.

Aplikacja mobilna stała się głównym kanałem kontaktu klienta z bankiem i korzystania z jego usług. Telefon mamy zawsze pod ręką i coraz więcej spraw załatwiamy, korzystając z zainstalowanych w nim aplikacji. Wygoda użytkowania jest dziś priorytetem. Wygląd nowej aplikacji Nasz Bank jest zgodny z najnowszymi trendami, dzięki czemu wierzymy, że mobilne bankowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i szybsze.

 

 Nasz Bank 2.0 to m.in.:

Przewodnik po aplikacji „Nasz Bank” dla systemu iOS od 01-08-2023

Przewodnik po aplikacji „Nasz Bank” dla systemu Android  od 01-08-2023

Regulamin korzystania z aplikacji mobilnej Nasz Bank od 01-08-2023

 

Szanowny Kliencie

od 1 grudnia 2022 udostępnimy wersję 2.0.0 aplikacji Nasz Bank, która nie będzie obsługiwana przez starsze smartfony.

Do jej uruchomienia będzie wymagana wersja 7.0 lub wyższa systemu Android (do tej pory 5.0), oraz wersja 12.0 lub wyższa systemu iOS (do tej pory 9.0).

Sprawdź jakie masz oprogramowanie w swoim telefonie.

Szanowny Kliencie

W związku z podnoszeniem bezpieczeństwa aplikacji mobilnej Nasz Bank oraz pracami  nad jej nową wersją, którą planujemy udostępnić w najbliższych miesiącach, informujemy, iż od wersji 2.0.0 aplikacja Nasz Bank nie będzie obsługiwana przez starsze smartfony.

Do jej uruchomienia będzie wymagana wersja 7.0 lub wyższa systemu Android (do tej pory 5.0), oraz wersja 12.0 lub wyższa systemu iOS (do tej pory 9.0).

Jeśli chcesz bezpiecznie i wygodnie korzystać z usług naszego Banku na urządzeniach mobilnych, nie czekać na SMS-y, szybko i bezpiecznie autoryzować dyspozycje, pobierz i uruchom aplikację Nasz Bank na swoim urządzeniu mobilnym!

Aplikacja mobilna NASZ BANK umożliwia:

Przewodnik po Aplikacji “Nasz Bank” dla systemu Androi od 01-12-2022

Przewodnik po Aplikacji “Nasz Bank” dla systemu iOS od 01-12-2022

Przewodnik po Aplikacji “Nasz Bank” dla systemu Android

Przewodnik po Aplikacji “Nasz Bank” dla systemu iOS

W aplikacji Nasz Bank klienci banków spółdzielczych znajdą wszystko co niezbędne do codziennego bankowania. Więcej informacji o możliwościach aplikacji można znaleźć na stronie www.naszbank.pl.