Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Sympatycy 2 - Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim

Sympatycy 2

Pokonaliśmy już wspólnie 1 milion kilometrów!

 

W trwającym jeszcze do 11 czerwca Wyzwaniu Sportowym SGB pracownicy i sympatycy SGB pokonali już wspólnie 1 milion kilometrów! To niesamowity wynik, który dodatkowo pozwala uruchomić finansową pulę charytatywną.

Tegoroczna edycja obu konkursów jest rekordowa. Ponad 3300 sympatyków oraz blisko 3000 pracowników od 29 kwietnia zbiera kilometry biegając, chodząc, jeżdżąc na rowerze i rolkach. Do końca Wyzwania pozostał tydzień, ale już teraz wiadomo, że dzięki pokonanej barierze 1 miliona kilometrów Grupa SGB będzie mogła wspomóc lokalne fundacje, stowarzyszenia, szkoły, które organizują zajęcia sportowe dla dzieci.

wyzwanie milion km 25 490x400

2 edycja Wyzwania Sportowego dla Sympatyków SGB 2023 ruszyła !!!

Wyzwanie Sportowe SGB to wyjątkowa inicjatywa, która jednoczy pracowników całej Grupy SGB. W tym roku po raz drugi mogą w nim wziąć udział również Sympatycy SGB. Dołącz do nas!

Dlaczego to robimy?

W naszym konkursie dbamy o siebie nawzajem. Robimy to co lubimy, a jednocześnie pomagamy innym. Takie są Banki Spółdzielcze SGB!

To wyjątkowy przykład WZAJEMNOŚCI, czyli tego co jest największą wspólną wartością spółdzielczości.

Spółdzielczość opiera się o zasadę wzajemności, która dzięki współpracy polega na sile wzajemnego oddziaływania wszystkich uczestników danej wspólnoty. A ona przyczynia się do szybszego wzrostu całej społeczności.

Kto może wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla Sympatyków SGB?

Każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w V edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

Zasady i nagrody

Konkurs dla Sympatyków trwa od 29 kwietnia do 11 czerwca. Zapisywać się można od 21 kwietnia.

Jak to zrobić? Wystarczy pobrać aplikację Activy, znaleźć kod wejścia do zabawy na stronie https://sympatycysgb.activy.app i dołączyć do Wyzwania Sportowego dla Sympatyków SGB.

Rywalizujemy w 2 kategoriach:

Zasada jest prosta, w rywalizacji drużynowej wygrywa ten bank, którego sympatycy zdobędą jak najwięcej punktów (za kilometry i tzw. passę).

Dedykowana strona www

Wszystkie informacje, które muszą posiadać Sympatycy SGB żeby wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym zebraliśmy na specjalnie przygotowanej stronie internetowej – kliknij TUTAJ

Na stronie internetowej znajdziecie informacje:

Regulamin Wyzwania sportowego