Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Tajemnica Miasteczka - Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim

Tajemnica Miasteczka

W Miasteczku, w którym mieszkają nasi bohaterowie, rodzeństwo – Bernard i Rozalia, dochodzi do dziwnych zdarzeń. Wygląda na to, że wszystko zaczęło się od ostatniej burzy.

Zapraszamy do odkrywania Miasteczka i jego tajemnicy wraz z bohaterami na stronie ▶ www.sgbtajemnicamiasteczka.pl.

Zwiastun – kliknij TUTAJ

GRA RUSZA 24 KWIETNIA 2023 ROKU!!!

IDEA:

Banki Spółdzielcze SGB w tym nasz Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim są ważną częścią lokalnej społeczności. Dzięki ich obecności miejscowość lepiej się rozwija dla dobra mieszkańców. Bank Spółdzielczy SGB to nie tylko miejsce, w którym można pracować (jak tata głównych bohaterów), ale też takie, które jest partnerem finansowym.  Zarobione pieniądze tu lokalnie pracują. Dodatkowo część swoich zysków bank inwestuje w sąsiedzkość – lokalne inicjatywy społeczne, wydarzenia kulturalne, sportowe itd. Bo dobrze dbać o siebie nawzajem.

Wartości ważne dla Banków Spółdzielczych SGB, to takie, którymi sami kierujemy się na co dzień – w rodzinie, grupie przyjaciół, wśród sąsiadów. Nasze relacje opierają się na wzajemnym wsparciu, towarzyszeniu sobie w lepszych i gorszych momentach czy wspólnym rozwiązywaniu problemów. Ważna jest życzliwość, otwartość i pomaganie sobie nawzajem. To buduje poczucie wspólnoty i podnosi jakość codziennego życia.

TŁO FABULARNE:

W Miasteczku, w którym mieszkają nasi bohaterowie, rodzeństwo – Bernard i Rozalia, dochodzi do dziwnych zdarzeń. Wygląda na to, że wszystko zaczęło się od ostatniej burzy. W toku historii gracz dowiaduje się, że przemianę przeszli też mieszkańcy miasteczka – stali się niemili, niepomocni, zawistni. Zniknęła ich, typowa do tej pory, dobroć, troska o wspólnotę i dbanie o siebie nawzajem. Przechodząc przez kolejne rozdziały gracz będzie wykonywał zadania, które w konsekwencji pozwolą naprawić tę dziwną sytuację. Okaże się też, że nie tylko ludzie odczuwają skutki tej felernej burzy i nie tylko z ludźmi bohaterowie będą rozmawiać…

ZARYS GRY:

Gra Tajemnica Miasteczka ma 3 rozdziały. Wszystkie są o wzajemności, ale każdy ma trochę inne hasła przewodnie: „pomaganie”, „wspólnota i wspólne dobro”, „troska i wdzięczność”. W każdym rozdziale misja jest zgodna z hasłem przewodnim.

Będą się pojawiać:

I rozdział – 24 kwietnia

II rozdział – 15 maja

III rozdział – 5 czerwca

BANK SPÓŁDZIELCZY W GRZE:

Bank Spółdzielczy SGB znajduje się w miasteczku, którego dotyczy akcja gry. Pracuje w nim tata naszych bohaterów. Bank to nie tylko ważny elementem fabuły. Pojawiają się zadania, które wymagają interakcji z pracownikami banku. Tata i inni pracownicy, podczas rozmowy z Bernardem i Rozalią, także przybliżają rolę Banku.

W grę może zagrać każdy, do czego bardzo zachęcamy i mamy nadzieję, że Wy też będziecie do tego zapraszać swoje rodziny i znajomych. Dobrze dbać o siebie nawzajem i ćwiczyć to, także w grze internetowej.

8 maja uruchamiamy konkurs Tajemniczy Bohater Miasteczka.

Konkurs skierowany jest do szkół podstawowych, które zapraszamy do udziału.

Zadnie jakie mają uczniowie to stworzenie bohatera gry Tajemnica Miasteczka.

Technika wykonania prac jest dowolna.

Ważne daty:

 8 maja – start konkursu

8-19 maja – uczniowie przygotowują prace konkursowe a pełnomocnik przesyła zdjęcia/skany prac na adres gra@sgb.pl

do 5 czerwca – Banki Spółdzielcze otrzymują wyniki konkursu, informacja zamieszczona też zostanie na stronie www.sgb.pl/gra

do 23 czerwca – Banki Spółdzielcze wydają nagrody, koniec konkursu

Regulamin konkursu + załącznik nr 1

załącznik nr 2 – oświadczenie

załącznik nr 3 – klauzula informacyjna